تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم کوچه رحمانی، ساختمان پزشکان 114

شماره ثابت: 02176700518

شماره همراه: 09031707457

شنبه ۱۰ – 14 / دوشنبه 10 – 14 / چهارشنبه ساعت 16 – 20

دکتر سعیده اسدی » جراحی زیبایی زنان » آشنایی با روش های جوانسازی واژن
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

آشنایی با روش های جوانسازی واژن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

آشنایی با روش های جوانسازی واژن

 

 

با افزایش سن به مرور تغییراتی در بدن ایجاد می گردد که منجر به پیری می شود. یکی از این تغییرات در خانم ها که با شروع یائسگی اتفاق می افتد، پیری و شل شدن ناحیه واژن است. البته این اتفاق حتی در سنین پایین تر مخصوصا بعد از زایمان و حتی در مواردی بدون زایمان هم دیده می شود.

امروزه روش های زیادی برای برطرف کردن مشکلات پیر شدن ناحیه تناسلی ابداع شده است. این روش ها روی موضوعاتی مانند:  شل شدن ناحیه تناسلی، گشاد شدن واژن، تیره شدن پوست ناحیه تناسلی و همچنین کاهش میل جنسی فوکوس دارند.

آشنایی با روش های جوانسازی واژن

آشنایی با روش های جوانسازی واژن

سفید کردن ناحیه تناسلی

تیره شدن ناحیه تناسلی یکی از عواملی است که می تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس در فرد و حتی در مواردی موجب از دست دادن اعتماد به نفس شود و این مسئله تاثیر مستقیم بر روی روابط زناشویی آن ها بگذارد.

علل تیرگی ناحیه تناسلی

علل متعددی می تواند موجب تیرگی ناحیه تناسلی شود که این عوامل عبارت است از:

سن، عوامل ژنتیکی، اختلالات هورمونی، پوشیدن لباس های زیر تنگ، استفاده مکرر از تیغ یا ژیلت یا حتی اپیلاسیون، کمبود برخی از ویتامین ها، اختلالاتی در غدد فوق کلیوی، حاملگی، چاق و لاغر شدن و  ….

روش های سفید کردن ناحیه تناسلی

سفید کردن ناحیه تناسلی به چند روش انجام می شود که انتخاب روش زیبایی بسته به شرایط بیمار و صلاحدید جراح زیبایی زنان متفاوت می باشد و هر کدام از این روش ها تاثیرات زیادی بر روی روشن سازی این ناحیه خواهد داشت، این روش ها عبارت است از:

بلیچینگ واژن

در روش بلیچینگ با استفاده از مواد شیمیایی و استعمال آن بر روی پوست ناحیه تناسلی به سفید کردن واژن می پردازیم. این مواد شیمیایی در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه از روی ناحیه مورد نظر پاک می شود و چند نوع ماده مختلف بر روی ناحیه تناسلی استفاده می شود تا آن تاثیر را ایجاد نمایید.

به طور معمول در سه نوبت این روش زیبایی انجام می شود که تاثیرات بسیار خوبی خواهد داشت و ماندگاری روش بلیچینگ ناحیه تناسلی بالا می باشد.

لیزر زیبایی زنان

دومین روش سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر می باشد. این روش زیبایی طی چند جلسه انجام خواهد شد که تعداد جلسات آن بسته به شدت تیرگی ناحیه تناسلی فرد متفاوت می باشد و به طور معمول تعداد جلسات زیبایی حدود پنج تا شش خواهد بود. جالب است بدانید که سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

کربوکسی تراپی و DBD پلاسما

دو روش کربوکسی تراپی و DBD پلاسما می تواند موجب افزایش خونرسانی و کلاژن سازی ناحیه تناسلی شود که در نهایت می تواند منجر به روشن سازی ناحیه تناسلی می شود.

دکتر سیده سعیده اسدی جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره 02176700518 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سیده سعیده اسدی مراجعه نمایید.

گشادی ناحیه تناسلی

دومین موضوعی که می تواند منجر به پیری ناحیه تناسلی شود، گشادی یا لاکسیتی ناحیه تناسلی است. این مشکل همانند هر تیرگی ناحیه تناسلی بر روی روابط زناشویی فرد تاثیر می گذارد.

علل گشادی ناحیه تناسلی

گشادی ناحیه تناسلی به دلایل مختلفی ایجاد می شود که عبارت است از:

زایمان، افزایش سن، کاهش کلاژن سازی، افزایش وزن و علل مشابه مثل سرفه کردن های مزمن و بالا رفتن فشار ناحیه شکم است.

روش های تنگ کردن ناحیه تناسلی

روش های زیادی برای تنگ کردن ناحیه تناسلی وجود دارد، که انتخاب روش درمان پس از بررسی های لازم و معاینه پزشکی و با توجه به شرایط فرد و تشخیص جراح زیبایی زنان متفاوت می باشد.

اشعه آر اف

یکی از این روش ها استفاده از اشعه آر اف است که باعث سفت شدن و تا حدودی تنگ شدن ناحیه تناسلی و واژن می شود.

لیزر زیبایی زنان

روش دیگر استفاده از لیزر است، لیزر بیشتر سبب سفت تر شدن عضلات ناحیه تناسلی و جلوگیری از شل شدن آن می شود و کمتر نقشی در گشادی و تنگ کردن واژن دارد.

لیفت با نخ

یکی دیگر از روش های زیبایی و جوانسازی واژن استفاده از لیفت با نخ است که یکی از مهمترین و بروزترین روش های روز در دنیا است. در واقع این روش سبب بالا رفتن عضلات واژن و تنگ کردن این ناحیه می شود.

به طور معمول این روش به صورت سرپایی و بدون بیهوشی همراه با بی حسی موضعی انجام می شود.

جراحی پرینورافی و واژینوپلاستی

از دیگر روش های جوانسازی واژن و تنگ کردن ناحیه تناسلی انجام اعمال جراحی همانند پرینورافی، واژینوپلاستی، ترمیم رکتوسل و دیگر اعمال جراحی می باشد.

روش های جوانسازی واژن

روش های جوانسازی واژن

خشکی واژن

یکی از مشکلات زنان در دوران یائسگی خشکی واژن، سوزش و درد در زمان روابط جنسی است. اولین اقدام برای رفع چنین مشکلی درمان های هورمونی است، البته بسیاری از زنان در دوره سنی یائسگی قادر به مصرف داروهای هورمونی نخواهند بود زیرا این نوع داروها سبب بروز مشکلات قلبی و عروقی در آن ها می شود. لذا بهتر است با کمک روش های جوانسازی اقدام به رفع چنین مشکلی نمود.

روش های زیادی برای جوانسازی ناحیه تناسلی و رفع خشکی واژن وجود دارد که این روش ها عبارت است از: کربوکسی تراپی، لیزر درمانی و پی آر پی می باشد.

پی آر پی

پی آر پی یکی از روش های جوانسازی به شمار می آید. در این روش با استفاده از پلاکت های خون فرد و تزریق در ناحیه تناسلی به جوانسازی این ناحیه می پردازیم. در حقیقت این روش زیبایی سبب افزایش رشد سلول ها و کلاژن سازی این ناحیه می شود و تاثیرات شگرفی را به همراه خواهد داشت.

لیفت پوست ناحیه تناسلی

یکی دیگر از مشکلاتی که با افزایش سن در ناحیه تناسلی ایجاد می شود، افتادگی و شل شدن پوست ناحیه تناسلی می باشد. افتادگی و شل شدگی پوست ناحیه تناسلی سبب می شود تا ناحیه تناسلی شکل نامطلوب پیدا کند و همچنین بر روی ارگاسم و ارضای فرد در زمان برقراری رابطه جنسی تاثیر می گذارد و سبب کاهش آن می شود.

روش های مختلفی برای لیفت پوست ناحیه تناسلی و حجیم یا پر کردن این ناحیه انجام می شود، که این روش ها عبارت است از: تزریق ژل یا فیلر، تزریق چربی و همچنین استفاده از لیفت با نخ می باشد.

از روش های دیگری که برای لیفت ناحیه تناسلی استفاده می شود DVD پلاسما می باشد، در واقع این روش سبب افزایش کلاژن سازی و جمع شدن ناحیه تناسلی به سمت بالا می شود.

جوانسازی نقطه جی و کلیتوریس

افزایش سن یکی از موضوعاتی است که می تواند سبب کاهش میل جنسی شود. در روش های جوانسازی ناحیه تناسلی با تقویت نقطه جی و کلیتوریس، می توان به تقویت قوای جنسی کمک نمود.

روش های مختلفی می تواند سبب جوانسازی این مشکل شود که عبارت است از: تزریق ژل، تزریق پلاکت یا پی آر پی، کربوکسی تراپی و لیزر می باشد.

جالب است بدانید که با کمک تمامی این روش ها ناحیه نقطه جی تحریک می شود و باعث افزایش خونرسانی و افزایش سلول های این ناحیه و همچنین افزایش میل جنسی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر سعیده اسدی

جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی – دارای فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان از موسسه زیبایی آمریکا

American association of aesthetic  – دارای گواهینامه سونوگرافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =