تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم کوچه رحمانی، ساختمان پزشکان 114

شماره ثابت: 02176700518

شماره همراه: 09031707457

شنبه ۱۰ – 14 / دوشنبه 10 – 14 / چهارشنبه ساعت 16 – 20

دکتر سعیده اسدی » جراحی زیبایی زنان » بهترین جراح زیبایی زنان در تهران
مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

جراحی زیبایی زنان هر روزه در حال پیشرفت های بسیار است و آمار باورنکردنی را در حال حاضر به خود اختصاص داده است. با این وجود جراح زنان از مهمترین عوامل تاثیر گذار در نتیجه جراحی به شمار می آید، اما با پیشرفت های بسیار در حیطه پزشکی انتخاب جراح زیبایی زنان کمی سخت شده است.

به همین منظور برای آنکه بتوانید یک جراح خبره و با تجربه را تشخیص دهیم بهتر است به شناخت و آگاهی در این خصوص بپردازیم. لذا برای آگاهی بیشتر با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با ما همراه باشید.

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

جراح زیبایی زنان

جراح زیبایی زنان فردی است بایستی شناخت کافی از آناتومی بدن زنان داشته باشد، تا با بررسی های لازم به تشخیص و درمان بیماری ها و مشکلات ظاهری و داخلی بپردازد.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

معیار ها و ویژگی های مختلفی می تواند موجب برتری یک جراح و پزشک به نسبت دیگر پزشکان شود. که در ادامه به شرح هر کدام از آن ویژگی ها می پردازیم. برای شناخت و آگاهی بیشتر با ما همراه باشید:

بیمار محور بودن

از ویژگی های بارز یک جراح زیبایی زنان باتجربه که سبب تمییز با سایر جراحان می شود، بیمار محور بودن و یا اولویت داشتن بیمار می باشد. هر فردی تمایل دارد زمانی که به پزشک مراجعه می نمایید، جراح زنان سعی نمایید با خوشرویی و صبر و حوصله به صحبت های او گوش فرا دهد و پس از بررسی های لازم به تشخیص و رفع مشکلات او بپردازد.

ارزیابی پزشک

در صورت آنکه تصمیم به انجام جراحی زیبایی زنان نموده اید انجام جلسات مشاوره به منظور ارزیابی پزشک می تواند موثر باشد. در طول جلسات مشاوره صحبت ها و پرسش های مبنی بر موارد ذیل می تواند شما را در انتخاب بهتر یاری رساند.

 • تعداد اعمال جراحی زیبایی زنان
 • اقدام لازم در صورت بروز مشکلی پس از جراحی زیبایی زنان
 • میزان رضایت افراد جراحی شده توسط جراح مورد نظر
 • و …

تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان

همان طور که ذکر شد، جراح زیبایی زنان در نتیجه جراحی های زیبایی زنان تاثیر بسزایی خواهد داشت. لذا برای دستیابی به نتیجه مطلوب و پیشگیری از بروز عوارض ناشی از جراحی بهتر است به سوابق پزشکی و تجربه جراح زیبایی زنان دقت لازم و کافی را داشته باشید.
به همبن منظور برای شناخت بهتر جراح زیبایی زنان می توانید از سایت های معتبر پزشکی و مراجعه کنندگان آن از نحوه کار پزشک اطلاعات لازم را کسب نمایید.

آشنایی و استفاده از تکنیک های روز پزشکی

همان طور که می دانید هر روزه شاهد پیشرفت های بسیار در حیطه پزشکی هستیم و تکنیک های پزشکی جدیدی مورد استفاده قرار می گیرد. لذا بسیار حائز اهمیت است که جراح زیبایی زنان با این تکنیک روز پزشکی آگاه باشد و آن ها را به کار گیرد.

سوابق پزشکی جراح زیبایی زنان

از دیگر معیار های یک جراح زیبایی زنان که در انتخاب آن تاثیر بسزایی دارد، سوابق پزشکی و تجربه کاری پزشک است. لذا برای آشنایی با این ویژگی می توانید از سایت های پزشکی معتبر و ویدئوهای منتشر شده ای پزشک می تواند کمک کننده باشد.

هزینه های جراحی زیبایی زنان

هزینه های جراحی زیبایی زنان با توجه به عوامل متعددی متفاوت می باشد. به طور معمول هزینه های جراحی بر حسب نوع روش جراحی، تکنیک مورد استفاده، تجهیزات پزشکی و … تعیین می گردد. لذا قبل از بررسی های لازم به هیچ عنوان نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بهتر است با یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران در این زمینه مشورت نمایید.

انواع جراحی های زیبایی زنان

ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که جراحی های زیبایی زنان برای هر دو قسمت ناحیه تناسلی انجام می گیرد. با وجود پیشرفت های بسیار تکنیک های مختلفی در جراحی های زیبایی زنان مورد استفاده قرار می گیرد و جراحی های زیبایی زنان انواع مختلفی دارد که عبارت است از:

لابیاپلاستی

یکی از شایعترین اعمال زیبایی زنان جراحی لابیاپلاستی می باشد. ناحیه تناسلی از دو بخش داخل و خارجی تشکیل شده است، لابیاپلاستی یکی از اعمال زیبایی ناحیه تناسلی خارجی است که جهت تغییر فرم لابیا ماژور و مینور انجام می شود.

آناتومی بدن هر شخصی منحصر به فرد است اما شرایطی همچون زایمان، فعالیت های فیزیکی و ژنتیک بر شکل ظاهری ناحیه تناسلی تاثیر گذار خواهد بود.

لابیاهای بسیار بزرگ و غیر قرینه می تواند سبب نازیبایی ناحیه تناسلی شود که این جراحی در چنین شرایطی کمک کننده و موثر خواهد بود. لابیاپلاستی به دو روش جراحی و لیزر قابل انجام که انتخاب روش جراحی با توجه به شرایط بیمار و صلاحدید پزشک مشخص می گردد.

عمل لابیاپلاستی علاوه بر مزیت های همچون؛ زیبایی ناحیه تناسلی، افزایش اعتماد به نفس در ارتباط با تماس جنسی، امکان پوشیدن لباس های چسبان بدون هیچ گونه احساس ناراحتی و… یک جراحی پر خطر به شمار می آید که در نتیجه این عمل زیبایی جراح زنان نقش بسزایی خواهد داشت.

در صورتی که جراح از تجربه و مهارت کافی در این زمینه بهره مند نباشد می توانیم بگوییم که با عوارض و خطرات جبران ناپذیری مواجه خواهیم شد و هیچ ضامنتی برای رسیدن به انتظارات شما از نتیجه جراحی نخواهد بود.

لذا در صورت آنکه قصد انجام اعمال زیبایی نظیر لابیاپلاستی را دارید سعی نمایید در ابتدای امر با جراحان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و انتظارات خود را بیان کنید تا در نهایت بتوانید بهترین جراح زنان را شناخته و تحت جراحی قرار گیرید.

لابیا ماژور پلاستی

لابیاماژور پلاستی نوعی جراحی است که به منظور زیبایی لابیا ماژور انجام می شود. ناحیه تناسلی متشکل از لابیا ماژور و لابیا مینور است که لابیا ماژور محل رویش موهای زائد و لابیا مینور لبه های داخلی و کوچک تر ناحیه تناسلی می باشد.

این جراحی با هدف کاهش سایز و سفت تر شدن لابیا ماژور انجام می گردد. اما آنچه حائز اهمیت است، سایز لابیا ها می باشد که براساس آنکه فرم ناحیه تناسلی افراد متفاوت است نمی توان اندازه استانداردی را مشخص نمود، اما عوامل متعددی می تواند بر فرم و اندازه آن اثر بگذارند.

در طول انجام جراحی لابیا ماژورپلاستی بافت اضافه لابیاها را می توان با ایجاد برش های در قسمت داخلی هر لابیا برداشت. میزان برداشتن بافت بسته به هر شخص متفاوت می باشد، گاهی اوقات ممکن است آتروفی بافت های چربی به وجود آید که در چنین شرایطی با تزریق چربی می توان آن را رفع نمود و در نهایت نواحی برش خورده بخیه می شوند که در اکثریت مواقع این نوع بخیه ها جذبی بوده و نیازی به کشیدن نخواهد داشت.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از جراحی های جوانسازی واژن است که به روش های تهاجمی همچون جراحی های پرینورافی، واژینوپلاستی و روش های غیر تهاجمی نظیر لیزر و کربوکسی تراپی قابل انجام است.

 تکنیک های متفاوتی برای انجام جراحی تنگ کردن واژن وجود دارد که نمی توان یک الگو خاصی را برای تمامی افراد مشخص نمود زیرا انجام هر نوع روش جراحی بسته به شرایط فرد میزان شلی، انجام فعالیت های ورزشی زیاد، گشادی ناحیه تناسلی و … متفاوت می باشد. لذا انجام معاینات فیزیکی به منظور بررسی و تشخیص مشکلات ناحیه تناسلی فرد ضروری است زیرا بدون بررسی های لازم نمی توان روش خاصی را تعیین نمود.

جراحی هودوپلاستی

یکی از اعمال زیبایی ناحیه تناسلی هودوپلاستی است. در واقع ناحیه تناسلی خارجی متشکل از لابیا ماژور، لابیا مینور و کلیتوریس می باشد که این جراحی به منظور زیبایی پوست اطراف ناحیه کلیتوریس که هود نام دارد، انجام می گردد.

در صورت وجود هر نوع مشکلی نظیر ضخامت بیش از حد و یا وجود بافت اضافه در این ناحیه علاوه بر ایجاد نازیبایی مشکلاتی نظیر عدم نارضایتی در عملکرد جنسی می شود. لذا انجام این جراحی می تواند تاثیر بسزایی بر رفع این دو مشکل اساسی بگذارد.

جراحی کلیتوریس به دو روش جراحی باز و لیزر قابل انجام است و این جراحی زیبایی را می توان همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام داد.

گفتنی است که نقش جراح زنان در جراحی هودوپلاستی بسیار حائز اهمیت است زیرا کوچکترین اشتباه در انجام این جراحی و عدم شناخت ناکافی از آناتومی ناحیه تناسلی می تواند منجر به آسیب اعصاب حسی و جنسی فرد شود لذا در انتخاب جراح زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از بروز چنین عوارض جبران ناپذیری پیشگیری نمایید.

سفید کردن واژن

تیرگی ناحیه تناسلی یکی از معضلاتی است که در اکثریت افراد اتفاق می افتد و این مشکل با افزایش سن تشدید می شود و بروز آن دلایل بسیار زیادی خواهد داشت. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که می تواند کمک کننده باشد. روش متعددی برای سفید کردن واژن همچون کربوکسی تراپی و لیزر وجود دارد که می تواند در رفع این عارضه موثر باشد.

آر اف واژینال

آر اف دستگاهی است که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج آن ثابت شده است. با استفاده از این روش زیبایی می توان شادابی و زیبایی ناحیه تناسلی را تضمین نمود.

دستگاه آر اف علاوه بر زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی و پوست در درمان بسیاری از مشکلات همچون درمان بی اختیاری، عفونت و خشکی واژن موثر خواهد بود.

تزریق فیلر به واژن

بافت ناحیه تناسلی تحت تاثیر بسیاری از عوامل همچون ژنتیک و سن تغییر می کند. به همین خاطر با کمک بسیاری از اعمال زیبایی کم تهاجمی نظیر چربی و ژل می توانیم به رفع این مشکلات بپردازیم.

تزریق فیلر به واژن چه به صورت ژل و چربی به صورت سرپایی بدون نیاز به بیهوشی انجام می گردد و معمولا انجام این روش ها بدون خونریزی بوده و طول دوره نقاهت آن ها به نسبت اعمال جراحی کوتاه تر است.

لازم به ذکر است، جراح زنان نقش بسزایی در نتیجه تمامی اعمال زیبایی زنان دارد و غیر متخصص بودن پزشک می تواند موجب گلوله گلوله شدن ناحیه تناسلی و غیر قرینگی شود. لذا در انتخاب جراح خود دقت لازم و کافی را داشته باشید.

کلام آخر

در حقیقت هدف ما از ارائه این مقاله افزایش آگاهی عموم زنان در انتخاب جراح زیبایی زنان می باشد. تا شاید بتوانیم با ارئه چنین مطالبی افراد را در انتخاب هر چه بهتر یاری رسانیم و از بروز عوارض درمان های ناصحیح بکاهیم.

دکتر سعیده اسدی

جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی – دارای فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان از موسسه زیبایی آمریکا

American association of aesthetic  – دارای گواهینامه سونوگرافی

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

6 دیدگاه ها
 1. سلام وقتتون بخیر
  جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی طی یک جلسه انجام میشه یا اینکه نیاز به تعداد جلسات بیشتری داره ؟
  ممنون میشم جواب آن را بهم اطلاع بدید

  پاسخ
  • سلام
   تعداد جلسات کربوکسی تراپی بین سه تا پنج جلسه متغییر می باشد که در اکثر اوقات در طی سه جلسه نتیجه بخش خواهد بود. اما برای آگاهی بیشتر در خصوص کربوکسی تراپی واژن می توانید به صفحه آن مراجعه نمایید.

   پاسخ
 2. خانم دکتر هزینه تزریق فیلر به واژن چقدره؟

  پاسخ
  • سلام، هزینه تزریق ژل به واژن بسته به نوع ژل متفاوت می باشد. هزینه ژل بسته به قیمت دلار متغییر می باشد. هزینه دقیق را می توان پس از بررسی های لازم مشخص نمود زیرا علاوه بر نوع ژل میزان ژل مورد نیاز در هزینه آن تاثیر خواهد گذاشت. برای آگاهی و کسب اطلاعاتی در خصوص تزریق ژل به واژن به صفحه آن مراجعه نمایید.

   پاسخ
 3. خانمها توی هر سنی میتونند عمل های زیبایی زنان رو انجام بدن؟

  پاسخ
  • سلام
   انجام جراحی زیبایی واژن در افراد بالای 18 سال تا 55 سال انجام می گردد و انجام این جراحی ها در این دوره سنی بلامانع است. برای آگاهی بیشتر از جراحی های زیبایی زنان می توانید به صفحه جراحی زیبایی زنان مراجعه نمایید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =