تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم کوچه رحمانی، ساختمان پزشکان 114

شماره ثابت: 02176700518

شماره همراه: 09031707457

شنبه ۱۰ – 14 / دوشنبه 10 – 14 / چهارشنبه ساعت 16 – 20

دکتر سعیده اسدی » بارداری و زایمان » بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

امروزه هر لحظه شاهد پیشرفت های بسیار در تمامی زمینه ها هستیم، که حیطه پزشکی زنان مستثنا از این قضییه نخواهد بود. یک متخصص خبره می تواند با تشخیص به موقع خود به درمان بیماری های زنان می پردازد.

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

وظایف دکتر زنان

متخصص زنان و زایمان وظایف بسیار زیادی را بر عهده خواهد داشت، که از مهمترین وظایف دکتر زنان تشخیص صحیح و به موقع بسیاری از بیماری ها، چکاپ های دوره ای و درمان بیماری ها می باشد. در حقیقت یک متخصص زنان باتجربه می بایست شناخت کافی و دقیقی از آناتومی بدن زنان داشته باشد تا با تشخیص درست بدون اتلاف وقت به درمان بیماری ها بپردازد.

اهمیت چکاپ های دوره ای

بسیاری از زنان سعی دارند تا با درمان های خانگی و گاهی اوقات خودسرانه به درمان بیماری خود بپردازند. در صورتی که چنین روش درمانی بسیار اشتباه خواهد بود و احتمال پیشرفت بیماری و عوارض جبران ناپذیر را بیشتر می کند.

چکاپ های دوره ای می تواند موجب شود تا در زمان مناسب به تشخیص بیماری ها بپردازیم و از پیشرفت آن ها پیشگیری نماییم. به همین منظور چکاپ های دوره ای اهمیت بالایی دارد، لذا بهتر است با مشاهده کوچکترین علائم سریعا به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید و از پیشرفت بیماری بکاهید.

انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان

انتخاب و شناخت متخصص زنان و زایمان از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا به هیچ عنوان نباید در انتخاب دکتر زنان خود عجله نمایید، زیرا پزشک در نتیجه درمان تاثیر بسزایی می گذارد. به همین خاطر نباید بدون شناخت و آگاهی لازم اقدام نمایید.

موقعیت جغرافیایی مطب متخصص زنان و زایمان

بسیاری از افراد به دلیل ترافیک های شهری تردد برای آن ها سخت است و تلاش می کنند تا به پزشکانی در اطراف محدوده زندگی خود مراجعه نمایند. بررسی و دقت به موقعیت جغرافیایی امری مهم و تاثیر گذار در انتخاب یک پزشک به شمار می آید، اما لازم است بدانید که نباید تنها به دلیل موقعیت جغرافیایی به یک پزشک مراجعه نمایید. سعی نمایید تمامی جوانب و ویژگی های یک پزشک را به درستی مورد بررسی قرار دهید.

دکتر سیده سعیده اسدی جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره 02176700518 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سیده سعیده اسدی مراجعه نمایید.

احترام و اعتماد متخصص زنان به بیماران

از مهمترین معیار های انتخاب متخصص زنان و زایمان احترام و اعتماد و در مواردی مسئولیت پذیر بودن پزشک نسبت به بیماران می باشد.. یک دکتر زنان خبره می بایست با صبر و حوصله به شرح حال وضعیت بیمار بپردازد و با دقت مشکلات بیماران را مورد بررسی قرار دهد.

بیمار محور بودن و اهمیت دادن به بیماران از مهمترین و بارزترین ویژگی های یک دکتر زنان خوب به شمار می آید.

سوابق پزشک متخصص زنان و زایمان

همان طور که ذکر شد،متخصص زنان و زایمان در نتیجه درمان نقش بسزایی خواهد داشت، لذا بررسی سوابق تحصیلی و درمانی پزشک بسیار اهیمت ویژه ای دارد.

به همین منظور قبل از مراجعه یکی از مواردی که بایستی مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد، بررسی سوابق پزشکی دکتر زنان می باشد، که به منظور آگاهی در این زمینه می توانید از مراجعین و سایت های پزشکی معتبر کمک بگیرید.

آشنایی با متد روز پزشکی

همان طور که می دانید تمامی ما شاهد پیشرفت های لحظه ای در تمامی عرصه های پزشکی هستیم. آشنایی با متد های روز پزشکی و به کارگیری آن ها بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند بر روی نتیجه درمان و دوره نقاهت بیماری تاثیر بگذارد. لذا بهتر است متخصص زنان همواره با اینمتد روز پزشکی آگاه بوده و آن ها را در درمان بیماری ها و جراحی های زنان به کار گیرد.

هزینه های درمانی

هزینه های درمانی بیماری ها بسیار متفاوت بوده و نمی توان صراحتا هزینه دقیقی را بدون بررسی های لازم تعیین نمود. لذا برای آگاهی از هزینه های درمانی بهتر است مراجعه حضوری داشته باشید و با یک متخصص زنان و زایمان در این زمینه مشورت نمایید.

کلام آخر

در حقیقت هدف ما از ارائه این مقاله افزایش آگاهی عموم زنان در انتخاب متخصص زنان می باشد. تا شاید بتوانیم با ارئه چنین مطالبی افراد را در انتخاب هر چه بهتر یاری رسانیم و از بروز عوارض درمان های ناصحیح بکاهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر سعیده اسدی

جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی – دارای فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان از موسسه زیبایی آمریکا

American association of aesthetic  – دارای گواهینامه سونوگرافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =